Brawl Stars

Opis gry:

Gra przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek multiplayer. Do wyboru jest kilkunastu bohaterów, z których każdy posiada odmienne uzbrojenie, statystyki oraz zdolność specjalną. Niektórzy z nich korzystają z różnorodnej broni palnej, inni rzucają granatami, a jeszcze inni preferują np.pozostawiane na ziemi bomby.

Wydane na system AND i iOS Brawl Stars oferuje zręcznościowy model rozgrywki. Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową naszej postaci. Dostępne są dwa systemy sterowania. Jeden oparty został na wirtualnym padzie. Drugi jest trochę bardziej skomplikowany – dotykając ekranu, wskazujemy miejsce, do którego ma się udać nasza postać. Aby wycelować, konieczne jest narysowanie linii od postaci do celu, a wystrzał następuje, gdy przestajemy dotykać wyświetlacz. Aktywacja zdolności specjalnej wymaga naładowania odpowiedniego paska energii, który napełniamy, zabijając wrogów.

Do tego dochodzi system rozwoju, pozwalający nam ulepszać potencjał bojowy postaci. Wszystkie elementy związane z bohaterami wzorowane są na gatunku MOBA, ale sam przebieg rozgrywki zaczerpnięty został z sieciowych strzelanek. Nie dotyczy to tylko zręcznościowego charakteru walk, ale również samych trybów zabawy.

                                              Brawl Ball                                                                                                                        ShowdownDodaj komentarz


Dodaj

Komentarze

Zzz, Dodany: 20.11.2018, 10:45
Świetna strona

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl